JESIENNE SPOTKANIE MIĘDZYPOKOLENIOWE

22 września , w przeddzień powitania jesieni wolontariusze z kl. VII wraz z opiekunką udali się z wizytą do zaprzyjaźnionego domu seniora. Siódmoklasiści zaprezentowali podopiecznym placówki montaż poetycko – muzyczny wprowadzający w jesienny klimat, a także ofiarowali seniorom kosze słodyczy, aby umilić pożegnanie lata. Słuchając ciepłych, nostalgicznych piosenek i niezwykłych wierszy ,doszliśmy wspólnie do wniosku, że jesień to wspaniała pora roku , symbolizująca dojrzałość zbiorów i życiową mądrość oraz doświadczenie. Podczas rozmów z seniorami młodzież dowiedziała się, jak kiedyś spędzano długie , jesienne wieczory np przy śpiewie, ciekawych opowieściach i skubaniu pierza ( to ostatnie trzeba było wyjaśniać). Zatem znów przeżyliśmy wspaniałe, ubogacające chwile, pełne wspomnień, a nawet wzruszeń.

Czas wspólnie spędzony minął tak miło, radośnie, w dobrej energii i jak zwykle, za szybko, więc, Kochani Seniorzy, znów do Was przyjedziemy !

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Zobacz również