Teatrzyk w przedszkolu

W ubiegłą środę 22 października, w ramach współpracy z Urzędem Gminy Wieprz, mieliśmy przyjemność pooglądać przedstawienie teatralne “Bajka o śwince, co o powietrze nie dbała”.

Przedstawienie miało na celu uświadomienie dzieciom jak ważne jest dbanie o nasze środowisko i przyrodę, a zwłaszcza o czyste powietrze.

Podczas przedstawienia atmosfera była bardzo radosna, nie zabrakło zabawnych scen ale też poważnych tematów.

Teraz już każdy przedszkolak wie jak dbać o środowisko!!!

“O powietrze wszyscy dbamy,

w piecu śmieci nie spalamy!!!.”

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Zobacz również